Simple password policy (1.0.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Subject
pt: Assunto

en: now
pt: agora

en: Security
pt: Segurança

en: Route
pt: Rota

en: Scheduling
pt: Agendamento

en: next month
pt: próximo mês

en: Administer password policy
pt: Administrar política de senha
