Simple password policy (1.0.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Subject
ru: Тема

en: now
ru: сейчас

en: Security
ru: Безопасность

en: Minimum length
ru: Минимальная длина

en: Password policy
ru: Политика паролей

en: Route
ru: Маршрут

en: Scheduling
ru: Планирование

en: next month
ru: следующий месяц

en: next week
ru: следующая неделя
