Simple password policy (1.0.1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Subject
uk: Тема

en: now
uk: зараз

en: Security
uk: Безпека

en: Minimum length
uk: Мінімальна довжина

en: Route
uk: Маршрут

en: Scheduling
uk: Планування

en: next month
uk: наступний місяць

en: next week
uk: наступний тиждень

en: 1 hour ago
uk: Годину тому

en: yesterday
uk: вчора
