Simple password policy (1.0.2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Subject
es: Asunto

en: now
es: ahora

en: Security
es: Seguridad

en: Minimum length
es: Longitud mínima

en: Password policy
es: Política de contraseñas

en: Route
es: Ruta

en: Scheduling
es: Planificación

en: next month
es: mes siguiente

en: next week
es: semana siguiente
