Simple password policy (1.0.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Body
id: Isi

en: Username
id: Nama pengguna

en: Subject
id: Judul

en: now
id: sekarang

en: Security
id: Keamanan

en: Route
id: Rute

en: Scheduling
id: Penjadwalan
