Simple password policy (1.0.2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Username
ja: ユーザー名

en: Subject
ja: 件名

en: Security
ja: セキュリティー

en: Minimum length
ja: 最小の長さ

en: Password policy
ja: パスワードポリシー

en: Route
ja: ルート

en: Scheduling
ja: スケジューリング
