Simple password policy (1.0.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Subject
tr: Konu

en: now
tr: şimdi

en: Security
tr: Güvenlik

en: Route
tr: Yol

en: Scheduling
tr: Zamanlama
