Simple password policy (1.0.3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Username
fa: نام کاربری

en: Subject
fa: موضوع

en: Security
fa: امنیتی

en: Route
fa: مسیر

en: Scheduling
fa: زمان‌بندی
