Simple password policy (1.0.3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Subject
fi: Aihe

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Route
fi: Reitti

en: Scheduling
fi: Ajastaminen

en: next month
fi: seuraava kuukausi

en: next week
fi: seuraava viikko
