Simple password policy (1.0.3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Subject
he: נושא

en: Security
he: אבטחה

en: Route
he: נתיב

en: Scheduling
he: תזמון
