Simple password policy (1.0.4) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Body
sk: Text

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Subject
sk: Predmet

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Route
sk: Cesta

en: Scheduling
sk: Plánovanie

en: just now
sk: práve teraz
