Simple password policy (1.0.4) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Username
sv: Användarnamn

en: Subject
sv: Ämne

en: now
sv: nu

en: Security
sv: Säkerhet

en: Minimum length
sv: Kortaste längd

en: Route
sv: Rutt

en: Scheduling
sv: Schemaläggning

en: next month
sv: nästa månad

en: next week
sv: nästa vecka

en: 1 minute ago
sv: 1 minut sedan

en: 1 hour ago
sv: 1 timme sedan

en: Special characters
sv: Specialtecken
