Simple password policy (1.0.4) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: now
vi: bây giờ

en: Scheduling
vi: Lên lịch sao lưu
