Simple password policy (1.0.5) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Security
gl: Seguranza

en: Route
gl: Ruta

en: Scheduling
gl: Planificación

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.
