Simple password policy (1.0.5) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Subject
hu: Tárgy

en: now
hu: most

en: Security
hu: Biztonság

en: Route
hu: Útvonal

en: Scheduling
hu: Ütemezés

en: next month
hu: következő hónap

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.

en: next week
hu: következő hét
