Simple PayPal Field (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Value
ca: Valor

en: Enable
ca: Habilita

en: On
ca: Actiu

en: Label
ca: Etiqueta

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Off
ca: Inactiu

en: Amount
ca: Import

en: Checkout
ca: Passa per caixa

en: White
ca: Blanc

en: Live
ca: En viu

en: Black
ca: Negre

en: Setting
ca: Paràmetre

en: Shape
ca: Forma

en: Boolean value
ca: Valor booleà
