Simple PayPal Field (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Value
da: Værdi

en: Enable
da: Aktivér

en: On
da: Tilsluttet

en: Label
da: Etiket

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Client ID
da: Klient ID

en: Off
da: Afbrudt

en: Mode
da: Tilstand

en: Amount
da: Beløb

en: Color
da: Farve

en: Checkout
da: Til kassen

en: White
da: Hvid

en: Live
da: Eksisterende

en: Black
da: Sort

en: Setting
da: Indstilling

en: Shape
da: Facon

en: Boolean value
da: Boolsk værdi
