Simple PayPal Field (8.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Value
ne: मान

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: On
ne: माथि

en: Label
ne: लेबल

en: Mode
ne: प्रकार

en: Color
ne: रंग
