Simple PayPal Field (8.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Value
is: Virði

en: Enabled
is: Virkjað

en: Mode
is: Støða

en: Color
is: Litur

en: Black
is: Svart
