Simple PayPal Field (8.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Enable
lt: Įjungti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: On
lt: Įjungta

en: Label
lt: Etiketė

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Off
lt: Išjungta

en: Mode
lt: Būdas

en: Amount
lt: Suma

en: Color
lt: Spalva

en: Checkout
lt: Pirkti

en: White
lt: Baltas

en: Live
lt: Gyva

en: Black
lt: Juoda

en: Setting
lt: Nustatymas

en: Boolean value
lt: Boolean reikšmė
