Simple PayPal Field (8.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Value
ro: Valoare

en: Enable
ro: Activare

en: Enabled
ro: Activat

en: On
ro: Pornit

en: Label
ro: Etichetă

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Off
ro: Oprit

en: Mode
ro: Mod

en: Amount
ro: Suma

en: Color
ro: Culoare

en: Checkout
ro: Casă

en: Black
ro: Negru

en: Setting
ro: Setare

en: Client Id
ro: ID Client

en: Boolean value
ro: Valoare booleană
