Simple PayPal Field (8.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Value
ast: Valor

en: Enable
ast: Activar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Mode
ast: Mou
