Simple PayPal Field (8.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Color
bo: ཁ་དོག
