Simple PayPal Field (8.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Body
cs: Text

en: Value
cs: Hodnota

en: Enable
cs: Zapnout

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: On
cs: Zapnuto

en: Label
cs: Popisek

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Off
cs: Vypnuto

en: Mode
cs: Režim

en: Amount
cs: Částka

en: Payment
cs: Platba

en: Payments
cs: Platby

en: Color
cs: Barvy

en: Checkout
cs: Objednat

en: White
cs: Bílá

en: Black
cs: Černý

en: Sandbox
cs: Sandbox (cvičný účet)

en: Setting
cs: Nastavení

en: Boolean value
cs: Logická hodnota
