Simple PayPal Field (8.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Value
eu: Balioa

en: Enable
eu: Gaitu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Label
eu: Etiketa

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Mode
eu: Modoa

en: Color
eu: Kolore

en: Black
eu: Beltza

en: Setting
eu: Ezarpena

en: Boolean value
eu: Booleano balioa
