Simple PayPal Field (8.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: On
gu: ચાલુ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Color
gu: રંગ
