Simple PayPal Field (8.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Enable
hr: Omogući

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: On
hr: Uključi

en: Label
hr: Oznaka

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Added
hr: Dodano

en: Mode
hr: Režim

en: Amount
hr: Iznos

en: Color
hr: Boja

en: Checkout
hr: Narudžba

en: Black
hr: Crna
