Simple PayPal Field (8.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Enabled
nn: Aktivert

en: On
nn: På

en: Label
nn: Etikett

en: Off
nn: Av

en: Mode
nn: Modus

en: Payment
nn: Betaling

en: Color
nn: Farge
