Simple PayPal Field (8.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Value
ps: بيه

en: Enable
ps: سالول

en: Vertical
ps: نېغ

en: Color
ps: رنګ

en: Setting
ps: امستنه
