Simple PayPal Field (8.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Value
sr: Вредност

en: Enable
sr: Укључи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Label
sr: Ознака

en: Mode
sr: Режим

en: Color
sr: Боја

en: Checkout
sr: Заврши куповину

en: Setting
sr: Подешавање
