Simple PayPal Field (8.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Value
te: విలువ

en: Enable
te: చేతనించు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Label
te: లేబుల్

en: Color
te: రంగు

en: Black
te: నలుపు
