Simple PayPal Field (8.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Value
uk: Значення

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: On
uk: Увімкнено

en: Label
uk: Мітка

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Added
uk: Додано

en: Off
uk: Вимкнено

en: Mode
uk: Режим

en: Amount
uk: Величина

en: Payment
uk: Оплата

en: Payments
uk: Оплати

en: Color
uk: Колір

en: Checkout
uk: Оформлення

en: White
uk: Білий

en: Live
uk: Наживо

en: Silver
uk: Срібло

en: Black
uk: Чорний

en: Sandbox
uk: Пісочниця

en: Setting
uk: Параметр

en: Not Set
uk: Не встановлено

en: Shape
uk: Форма

en: Example modules
uk: Модулі-приклади

en: Button Settings
uk: Налаштування кнопки

en: Edit settings
uk: Редагувати параметри

en: Boolean value
uk: Булеве значення
