Simple PayPal Field (8.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Body
ur: متن

en: Value
ur: قیمت

en: Enable
ur: فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: On
ur: آن

en: Label
ur: عنوان

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Color
ur: رنگ

en: Setting
ur: ترتیب
