Simple PayPal Field (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Value
el: Αξία

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: On
el: Ανοικτό

en: Label
el: Ετικέτα

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Off
el: Κλειστό

en: Mode
el: Τρόπος

en: Amount
el: Ποσό

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Payments
el: Πληρωμές

en: Color
el: Χρώμα

en: Checkout
el: Ολοκλήρωση Παραγγελίας

en: White
el: Λευκό

en: Black
el: Μαύρο

en: Setting
el: Ρύθμιση

en: Not Set
el: Δεν έχει οριστεί

en: Boolean value
el: Τιμή Boolean
