Simple PayPal Field (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Value
fi: Arvo

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Enabled
fi: Käytössä

en: On
fi: Käytössä

en: Label
fi: Tunnus

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Added
fi: Lisätty

en: Off
fi: Pois päältä

en: Mode
fi: Tila

en: Amount
fi: Määrä

en: Payment
fi: Maksu

en: Payments
fi: Maksut

en: Color
fi: Väri

en: Checkout
fi: Kassalle

en: Pay
fi: Maksa

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Black
fi: Musta

en: Sandbox
fi: Harjoittelualue

en: Setting
fi: Asetus

en: Shape
fi: Muoto

en: Example modules
fi: Esimerkkimoduuleja

en: Boolean value
fi: Boolean arvo
