Simple PayPal Field (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (27 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Value
fr: Valeur

en: Enable
fr: Activer

en: Enabled
fr: Activé

en: On
fr: Activé

en: Label
fr: Libellé

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Added
fr: Ajouté

en: Off
fr: Désactivé

en: Amount
fr: Montant

en: Payment
fr: Paiement

en: Payments
fr: Paiements

en: Color
fr: Couleur

en: Checkout
fr: Passer la commande

en: Pay
fr: Payer

en: White
fr: Blanc

en: Live
fr: En direct

en: Silver
fr: Argent

en: Black
fr: Noir

en: Sandbox
fr: Bac-à-sable

en: Setting
fr: Paramètre

en: Module Settings
fr: Paramètres du module

en: Not Set
fr: Non défini

en: Shape
fr: Forme

en: Example modules
fr: Modules d'exemple

en: Edit settings
fr: Modifier les paramètres

en: Boolean value
fr: Valeur booléenne
