Simple PayPal Field (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Value
hi: मान

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: On
hi: चालू

en: Label
hi: लेबल

en: Horizontal
hi: क्षैतिज

en: Vertical
hi: ऊर्ध्वाधर

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Off
hi: बंद

en: Mode
hi: प्रकार

en: Color
hi: रंग

en: Black
hi: काला

en: Setting
hi: व्यवस्था

en: Boolean value
hi: बूलियन मान
