Simple PayPal Field (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Label
hy: Պիտակ

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Color
hy: Գույն

en: Setting
hy: Կարգավորում
