Simple PayPal Field (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Value
ja: 値

en: Enable
ja: 有効

en: Enabled
ja: 有効

en: On
ja: オン

en: Label
ja: ラベル

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Off
ja: オフ

en: Mode
ja: モード

en: Amount
ja: 量

en: Payment
ja: 決済

en: Payments
ja: 決済

en: Color
ja: 色

en: Checkout
ja: 購入手続き

en: White
ja: 白

en: Live
ja: ライブ

en: Black
ja: ブラック

en: Sandbox
ja: サンドボックス

en: Setting
ja: 設定

en: Not Set
ja: 設定がありません

en: Shape
ja: 形

en: Edit settings
ja: 設定を編集

en: Boolean value
ja: ブール値
