Simple PayPal Field (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Value
jv: Biji

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Enabled
jv: Urip

en: Label
jv: Judul

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Color
jv: Kelir
