Simple PayPal Field (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Body
km: តួ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Enable
km: បើក

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Label
km: ស្លាក

en: Mode
km: របៀប​

en: Color
km: ពណ៌

en: Black
km: ខ្មៅ
