Simple PayPal Field (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Value
oc: Valor

en: Enable
oc: Activar

en: Enabled
oc: Activat

en: On
oc: Activat

en: Label
oc: Etiqueta

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Off
oc: Desactivat

en: Mode
oc: Mòde

en: Amount
oc: Montant

en: Payment
oc: Pagament

en: White
oc: Blanc

en: Black
oc: Negre
