Simple PayPal Field (8.x-1.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Value
si: අගය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Label
si: ලේබලය
