Simple PayPal Field (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Body
sk: Text

en: Value
sk: Hodnota

en: Enable
sk: Povoliť

en: Enabled
sk: Povolené

en: On
sk: Zapnúť

en: Label
sk: Označenie

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Added
sk: Pridané

en: Off
sk: Vypnúť

en: Mode
sk: Režim

en: Amount
sk: Množstvo

en: Payment
sk: Platba

en: Payments
sk: Platby

en: Color
sk: Farba

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: White
sk: Biela

en: Live
sk: Naživo

en: Black
sk: Čierna

en: Setting
sk: Nastavenie

en: Field Types
sk: Typy polí

en: Boolean value
sk: Logická hodnota
