Simple PayPal Field (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Value
sq: Vlera

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Color
sq: Ngjyra

en: Black
sq: E zezë
