Simple PayPal Field (8.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Body
am: አካል

en: Value
am: እሴት

en: Enabled
am: ንቁ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Color
am: ቀለም

en: Setting
am: ቅንብሮች
