Simple PayPal Field (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Value
eo: Valoro

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: On
eo: Ŝaltita

en: Label
eo: Etikedo.

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Color
eo: Koloro

en: Black
eo: Nigra

en: Setting
eo: Agordo
