Simple PayPal Field (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Value
gl: Valor

en: Enable
gl: Activar

en: Enabled
gl: Activado

en: On
gl: Activo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Off
gl: Desactivado

en: Mode
gl: Modo

en: Amount
gl: Cantidade

en: Payment
gl: Pagamento

en: Color
gl: Cor

en: Checkout
gl: Node Checkout

en: White
gl: Branco

en: Live
gl: Vista previa

en: Black
gl: Negro
