Simple PayPal Field (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Label
lv: Etiķete

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Mode
lv: Režīms

en: Amount
lv: Summa

en: Color
lv: Krāsa

en: Checkout
lv: Pirkt

en: Paid
lv: Samaksāts

en: White
lv: Balts

en: Live
lv: Tiešraide

en: Black
lv: Melns

en: Sandbox
lv: Smilšukaste

en: Setting
lv: Iestatījums
