Simple PayPal Field (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (26 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Value
pt: Valor

en: Enable
pt: Habilitar

en: Enabled
pt: Habilitado

en: On
pt: Habilitado

en: Label
pt: Rótulo

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Added
pt: Adicionado

en: Off
pt: Desligado

en: Mode
pt: Modo

en: Amount
pt: Valor

en: Payment
pt: Pagamento

en: Payments
pt: Pagamentos

en: Color
pt: Cor

en: Checkout
pt: Fechar pedido

en: Pay
pt: Pagar

en: White
pt: Branco

en: Live
pt: Ao Vivo

en: Black
pt: Preto

en: Setting
pt: Configuração

en: Module Settings
pt: Configurações do módulo

en: Shape
pt: Forma

en: Field Types
pt: Tipos de Campo

en: Example modules
pt: Módulos de exemplo

en: Edit settings
pt: Editar configurações

en: Boolean value
pt: Valor booleano
